menu back Ana sayfa İndirimli ürünler Müşteri hizmetleri Sipariş takip Sepetim Sıkça sorulan sorular İletişim
empty Üye ol Üye girişi
Ürün grupları
Alt Menü 2

Ücretsiz Kargo
Çalışma Koşulları

           E- SATIŞ SÖZLEŞME

 

1.TARAFLAR

 

1.1. SATICI :YÜCELLER Elektronik Sarraflık İnş. Nak. Tic. San. Ltd. Şti. 
(İşbu sözleşmede SATICI olarak anılacaktır.)

Adres   :

 

Güneşli Mah. Şehit Er L. Kuşoğlu Cad. No : 5

Elbistan/K.MARAŞ

  

1.2. ALICI         : (Müşteri olarak www.goldmagaza.com sitesine üye olan kişi)

 

İş bu sözleşme alıcının internet ortamında siparişini tamamladığı tarihten itibaren aşağıdaki şekil ve şartlarda uygulanacaktır.

 

2. SÖZLEŞMENİN KONUSU ve AMACI

 

İşbu sözleşmenin konusu, ALICI’ nın SATICI’ ya ait www.goldmagaza.com internet sitesinden elektronik ortamda siparişini yaptığı marka ürünlerin satışı ve teslimini düzenlemektedir.

Bu web sitesinde bulunan tüm markalar tüm marka , ürün adları , ticaret unvan ve logolar ilgili şirketlere aittir.

 

3. SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜN

 

Ürünlerin cinsi ve türü, miktarı, marka ve modeli, rengi, satış bedeli www.goldmagaza.com internet sitesinde belirtildiği gibidir.

 

 

4. TARAFLARIN YÜKÜMLÜLÜKLERİ

 

4.1. YÜCELLER Elektronik Sarraflık İnş.Nak.Tic.San.Ltd.Şti.   www.goldmagaza.com sitesinin sahibidir. İşbu internet sitesinde kullanılan ürün tanımları ve resimler üretici firmaya aittir

 

4.2. ALICI, www. goldmagaza.com internet sitesinde sözleşme konusu ürünlerin temel nitelikleri, satış fiyatı, ödeme şekli ve teslimata ilişkin ön bilgileri ve ayrıntıları okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan, kabul ve taahhüt eder.

 

4.3. ALICI, tüm siparişlerini internet üzerinde yer alan  www. goldmagaza.com sitesi üzerinden verecektir. Herhangi bir sebeple SATICI ile telefon ya da başka bir iletişim aracı ile bağlantıya geçilse bile siparişin internet üzerinden tamamlanması esastır.

 

Ürünün tesliminden sonra ALICI’ ya ait kredi kartının ALICI’ nın kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız ve hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kuruluşun ürün bedelini SATICI’ ya ödememesi halinde, ALICI’ nın kendisine teslim edilmiş olması kaydıyla ürünün 3 gün içinde SATICI’ ya gönderilmesi zorunludur. Bu takdirde nakliye giderleri ALICI’ ya aittir.

 

4.4. SATICI, mücbir sebepler veya nakliyeyi engelleyen hava muhalefeti, ulaşımın kesilmesi gibi olağanüstü durumlar nedeni ile sözleşme konusu ürünü süresi içinde teslim edemez ise, durumu ALICI’ ya bildirmekle yükümlüdür. Bu takdirde ALICI siparişin iptal edilmesini, sözleşme konusu ürünün varsa emsali ile değiştirilmesini ve/veya teslimat süresinin engelleyici durumun ortadan kalkmasına kadar ertelenmesi haklarından birini kullanabilir. ALICI’ nın siparişi iptal etmesi halinde ödediği tutar 10 gün içerisinde kendisine nakden veya defaten ödenir. 

 

4.5. Siparişin gerçekleşmesi durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılır.

 

4.6. SATICI, ALICI’ nın internet sitesi üzerinden verdiği siparişleri temin etmekle yükümlüdür.  Herhangi bir sebeple, ürünün temin edilememesi durumunda, ALICI’ ya bilgi verilir ve ALICI’ nın ödemiş olduğu bedel 7 gün içerisinde iade edilir.

 

4.7.  Satışlar 18 yaşın üzerindeki ve Türkiye’ de ikamet eden müşterilerle gerçekleştirilir. ALICI bu durumu kabullenmiştir ve herhangi bir sebeple SATICI’ yı yanıltacak bilgiler vermeyeceğini beyan ve kabul eder.

 

4.8. SATICI, yanıltılarak 18 yaşın altındaki kişilerce satım sözleşmesi yapılması halinde sözleşme SATICI tarafından tek taraflı olarak derhal iptal edilir. Ürün ALICI’ ya teslim edilmiş ise, tüm masrafları ALICI’ ya ait olmak üzere ürün satıcıya iade edilir.. ALICI, bu fesihten dolayı her ne ad altında olursa olsun hiçbir hak ve alacak talep edemeyecektir.

 

4.9. SATICI, ALICI’ ya veya üyelerine yeni ürünleri, promosyonları, çeşitli indirimleri bildirebilir. Üyelerin bilgilendirme opsiyonunu açık veya kapalı tutma hakkına sahiptir.

 

4.10. ALICI, internet sayfasında istenilen tüm bilgileri eksiksiz ve doğru olarak girmeyi beyan, kabul ve taahhüt eder.

 

4.11. SATICI, sözleşme tamamlanıncaya kadar ALICI’dan ek bilgi isteyebilir. ALICI, SATICI tarafından talep edilen ek bilgileri vermekle yükümlüdür.

  

5.ÖDEME

 

5.1. ALICI, internet üzerinden siparişini tamamladığında kendisine tercih etmesi için ödeme seçenekleri sunulacaktır. ALICI, kendisine en uygun olanını seçecek ve işlemlerine bu şekilde devam edecektir.

 

5.2. Siparişin verilmesinden 7 gün sonra ürün bedeli ödenmez ise, sipariş iptal edilir. Banka havalesi veya EFT yolu ile ödeme gönderen müşteriler mutlaka “Havale Bildirim Formunu” doldurmak zorundadır.

 

5.3. ALICI, siparişlerinde tanımlı kredi kartlarını kullanarak ödeme yapabilir. Banka veya SATICI yöneticileri tarafından güvenli görülmeyen ya da kuşku uyandıran siparişler gönderilmez.

 

5.4. Tercih edilen ödeme şekli SATICI tarafından onaylandıktan sonra teslim aşamasına geçilir.

 

5.5. Analiz Bilişim, ilerleyen zaman içerisinde ödeme seçeneklerini değiştirmeye, artırmaya, azaltmaya ya da kaldırmaya yetkilidir.

 

5.6. SATICI, ALICI’ nın ödeme amacıyla verdiği bilgileri korumakla yükümlüdür.

 

5.7. ALICI’ ya ait kredi kartı bilgileri internet ortamında saklanmayacaktır.

 

5.8. Satışı yapılan tüm ürünlere KDV dahildir. Vergi hariç (Tax free) satış yapılmaz.

 

5.9. Ürünlerin ücretleri internet sayfasında açıkça belirtilir. ALICI’ nın daha sonra bu fiyatlara itiraz etme hakkı bulunmamaktadır.

 

5.10.  Banka üzerinden kredi kartı ödemesi ile yapılmış ve onaylanmış siparişler, gün içinde(mesai saatleri içinde) iptal edilirse; banka komisyon oranları eklenmemiş şeklinde tutar olduğu gibi alıcıya iade edilir. Eğer mesai saatleri dışında (09.00-18.00) ve hafta sonları edilirse bu tutar alıcıya banka komisyon oranları düşülmüş şekilde ödenmektedir.

 

  

6. ÜRÜNLERİN TESLİMİ

 

6.1. Mesai günleri(Pazartesi- Cuma) içinde saat 16.00’dan önce verilmiş ve onaylanmış siparişler, cumartesi günü saat 13:00’e kadar verilmiş ve onaylanmış siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Hafta içi 16:00’dan sonra verilir, cumartesi ise  13:00’dan sonra verilmiş ve onaylanmış siparişler Pazartesi günü kargoya verilir.

Pazar günleri ve resmi tatil günleri ürün çıkışı yapılmamaktadır.

 

6.2. Sözleşme konusu ürün, ALICI’ dan başka bir kişi ve/veya kuruluşa teslim edilecek ise kişi ve/veya kuruluşun teslim etmemesinden SATICI sorumlu tutulamaz.

 

6.3. SATICI sözleşme konusu ürünün sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen uygun ve varsa garanti belgeleri ve kullanım kılavuzları ile teslim edilmesinden sorumludur.

 

6.4. Teslimatlar yalnızca satıcı tarafından belirlenen kargo şirketleri veya satıcı dağıtım ağı ile kimlik kontrolü yapılarak teslim edilecektir. Alıcı farklı bir kargo şirketi ile teslimat talep edemez.

 

6.5. Alıcı sipariş paketini telsin alırken mutlaka kontrol etmeli hasarlı ve hatalı paketleri teslim almamalıdır. Paket teslim alındığı anda sipariş kargo yetkilisi tarafından eksiksiz ve sağlam olarak teslim edilmiş sayılacaktır.

 

6.6. Sözleşme konusu ürünün teslimatı için işbu sözleşmenin imzalı nüshasının satıcıya ulaştırılmış olması ve bedelin ALICI’ nın tercih ettiği ödeme şekli ile ödenmiş olması şarttır. Herhangi bir nedenle ürün bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal ettirilir ise, SATICI ürünün teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş olur.

 

6.7. Ürünlerin teslimi Türkiye Cumhuriyeti dahilinde bilinen lojistik firmalar aracılığı ile sağlanır. İşbu firmalardan kaynaklanan gecikme ve eksikliklerden SATICI sorumlu değildir. Gerek görmesi durumunda SATICI ürün teslimini kendi çalışanları aracılığı ile sağlayabilir.

 

6.8. Siparişler sigortalı olarak ALICI’ ya teslim edilir.

 

6.9. ALICI, kargo yetkilisi tarafından eksiksiz ve sağlam teslim edilmiş bir ürünün arızalı ve kusurlu  çıkması halinde durumu derhal SATICI’ya bildirmekle yükümlüdür.Bu tür ürünler ancak ve ancak üretici veya ithalatçı firma onayı ile değiştirilebilirler veya iade alınabilirler. 

 

6.10. Ortalama 3 (Üç) iş günü içerisinde kargoya verilir. Şehirlere göre teslim sürelerinde farklılıklar olabilir.

 

7.CAYMA HAKKI (ÜRÜN İADE)

 

7.1. ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği kişi ve/veya kuruluşa teslim tarihinden itibaren 7 gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde SATICI’ ya faks , e-mail veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün kullanılmamış, ambalajının açılmamış olması gerekmektedir. Bu hakkın kullanılması halinde 3.kişiye veya ALICI’ ya teslim edilen ürünün SATICI’ ya gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasının takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI’ ya iade edilir. Fatura aslı gönderilemez ise  KDV ve varsa diğer yasal yükümlülükler iade edilmez.

 

Eğer ürün ambalajı açılmış ise ; İade durumunda %18 Kdv  bedeli ALICI dan alınır.

Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.

 

7.2. Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

-Hertürlü yazılım ve programlar
-DVD,VCD,CD veve kasetler
-Taşınabilir bilgisayarlar

- Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b)

7.3. Telefon İadesinde;

-Ürün ekranında yer alan koruma bandı çıkarılmamış olmalıdır. Ekranda ve telefonun diğer yerlerinde çizik, hasar vs. olmamalıdır.
-Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.

7.4. Sevk Edilmemiş Ürünlerin İadesi;

-ALICI, Ürünü sipariş ettiği gün, sevk edilmeden iade etmek isterse SATICI 'ya telefon ile bildirimde bulunur.
 

8. SÖZLEŞMENİN SÜRESİ VE FESİH

 

İşbu sözleşme alıcının internet ortamında siparişini tamamladığı tarihten itibaren sözleşme kapsamındaki ürünlerin SATICI tarafından eksiksiz olarak ALICI’ ya ulaştırılması ve ALICI’ nın ürünün bedelini ödemesine kadar yürürlükte kalacaktır.

ALICI işbu sözleşmeden doğan yükümlülüklerinden herhangi birini zamanında ve gereği gibi yerine getirmemesi halinde SATICI herhangi bir bildirime gerek olmaksızın işbu sözleşmeyi tek taraflı olarak herhangi bir zamanda feshetme hakkını haizdir. ALICI, fesih sebebiyle herhangi bir tazmin veya kar mahrumiyeti talebinde bulunamayacaktır.

 

9. GİZLİLİK

 

Tarafların birbiri ile ilgili her türlü yoldan edinmiş oldukları her türlü ticari, mali ve diğer bilgi ve belgeler gizli bilgi sayılır. Bu nedenle taraflar işbu sözleşme süresince ve bu sözleşmenin sona ermesinden itibaren süresiz olarak bu bilgileri saklamakla ve hiçbir şekilde üçüncü kişilere ifşa etmemekle yükümlüdürler.

 

10. UYUŞMAZLIKLARIN HALLİ

 

İşbu sözleşmenin uygulama ve yorumlanmasından doğacak her türlü uyuşmazlığın çözümünde Kahramanmaraş / Elbistan Mahkeme ve İcra Daireleri yetkilidir. 

 

11. TEBLİGAT

 

Tarafların yasal tebligat adresleri yukarıda 1. maddede belirtilmiş olup, adres değişiklikleri karşı tarafa 5 işgünü içinde noter marifetiyle bildirilmediği takdir de belirtilen adreslere yapılan tebligatlar geçerli bir tebligatın tüm hüküm ve sonuçlarını doğuracaktır.

 

12. GARANTİ 

 

-Tüm ürünlerin garanti müddetleri ve kapsamları, ürünlerin teslimlerinde birlikte verilecek olan GARANTİ KARTLARINDA belirtilir.

-Ürünlerin servis hizmetleri tedarikçi firmaların anlaşmalı olduğu servisler tarafından, servis bulunmayan yerleşim yerlerinde tedarikçi firmanın kendisince yapılır. Bunun mümkün olmadığı hallerde firmamız sevis hizmetini üstlenir.
-Garanti kapsamındaki veya garantisi dolmuş cihazların bakımı İlgili Markaların tayin ettiği yetkili servislerce yapılır.
-Satılan ürünün kullanım klavuzlarına uygun şekilde tatbiki ve işletilmesi tamamiyle Alıcının sorumluluğundadır.

-Satın alınan ürünün garanti süresi; satın alınma tarihi garanti başlama tarihi olarak kabul edilir ve garanti kartında belirtilen süre ile garantiye dahil edilir.

 

 

İşbu 12 (on iki) maddeden ibaret sözleşme ALICI tarafından okunmuş ve  tüm şartlar kabul edilmiş sayılacaktır .

 

 

PROSEDÜRLER / GİZLİLİK TAAHHÜDÜ VE GÜVENLİK POLİTİKASI

 

Kişisel bilgiler,

Sizin adınızla veya kimliğinizle ilişkili bilgilerdir. YÜCELLER Elektronik Sarraflık İnş.Nak.Tic.San.Ltd.Şti.  kişisel bilgileri, sizin ihtiyaçlarınızı ve ilgilerinizi daha iyi anlamak ve sizlere daha iyi hizmet sunmak için kullanır. Kişisel bilgilerinizi bize vermeyi seçtikten sonra, bunların yalnızca YÜCELLER Elektronik Sarraflık İnş.Nak.Tic.San.Ltd.Şti.  ile olan müşteri ilişkilerinizi düzenlemek için kullanılacağından emin olabilirsiniz. Bize olan güveninizi özenle korumaya çalışırız. YÜCELLER Elektronik Sarraflık İnş.Nak.Tic.San.Ltd.Şti., kişisel bilgilerinizi başkalarına satmaz, kiralamaz veya ödünç vermez.

YÜCELLER Elektronik Sarraflık İnş.Nak.Tic.San.Ltd.Şti. web sitelerinden ürün ve hizmetler sipariş edebilir, bilgi isteyebilir, pazarlama ve destek malzemelerine abone olabilir, YÜCELLER Elektronik Sarraflık İnş.Nak.Tic.San.Ltd.Şti.  ürünlerinizi ve kendinizi kaydettirebilir veya YÜCELLER Elektronik Sarraflık İnş.Nak.Tic.San.Ltd.Şti. 'ye iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu sayfalardan bize verdiğiniz kişisel bilgi türlerine adınız, adresiniz, telefon numaranız, e-posta adresiniz, kullanıcı adınız ve parolalarınız, faturalama ve işlem bilgileriniz, kredi kartı bilgileriniz, aranma tercihleriniz, öğrenim ve çalışma özgeçmişiniz ve ilgilendiğiniz işle ilgili veriler dahil olabilir.

Web sitelerimizi, hizmetlerimizi veya iletişimimizi özelleştirip ürünlerimizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için özel ve mesleki ilgi alanlarınız, ürünlerimiz veya hizmetlerimiz hakkındaki görüşleriniz ve bunlara ilişkin demografik bilgiler istenebilir. Bu ek bilgilerin verilmesi isteğe bağlıdır.

Kişisel olmayan bilgiler,

Belirli bir kimlik ile ilişkili olmayan kullanım ve hizmetten yararlanma verileridir. YÜCELLER Elektronik Sarraflık İnş.Nak.Tic.San.Ltd.Şti.  kişisel olmayan bilgileri, ziyaretçilerin YÜCELLER Elektronik Sarraflık İnş.Nak.Tic.San.Ltd.Şti.  web sitelerini nasıl kullandığını değerlendirmek için toplar ve analiz eder. 

Topladığımız kişisel olmayan bilgilere YÜCELLER Elektronik Sarraflık İnş.Nak.Tic.San.Ltd.Şti. web sitelerinde ziyaret ettiğiniz sayfalar,
www.goldmagaza.com 'da gezdiğiniz benzersiz URL'ler1, tarayıcı türü ve IP2 adresi dahil olabilir. Kişisel olmayan bilgilerin çoğunluğu tanımlama bilgileri veya diğer analiz teknikleri ile toplanır. www. goldmagaza.com Web sayfaları veri analizi ve özelleştirme hizmetleri için tanımlama bilgilerini, Web sinyallerini ve diğer teknolojileri kullanır. YÜCELLER Elektronik Sarraflık İnş.Nak.Tic.San.Ltd.Şti. ayrıca, tanımlama bilgilerini kullanan diğer web sitelerine reklam da verebilir.

 

 

Keyifli Alışverişler...

www. goldmagaza.com

 
 
Yüceller Elektronik Sarraflık İnş.Nak.Tic.San.Ltd.Şti.
Banka Seçenekleri
Toplam Ziyaretçi Sayısı: 54212190

Bu site 128 bit SSL ile korunmaktadır.

e-ticaret : neticaret